Laur Eksperta 2020/2021

Zasilacze awaryjne ZA-TECH TECHTRON

Zasilacze awaryjne ZA-TECH TECHTRON – niezawodność potwierdzona gwarancją


Zasilacze awaryjne pełnią kluczową funkcję w instalacjach domowych i profesjonalnych. Zapewniają dalszą, nieprzerwaną pracę urządzeń (kotły, pompy obiegowe, sprzęt elektryczny i elektroniczny) w przypadku zaniku napięcia.
TECHTRON® oferuje Państwu serię niezawodnych, cenionych przez użytkowników i instalatorów zasilaczy awaryjnych ZA-TECH-®, które wyróżniają się bezkompromisową jakością wykonania i niezawodnością.

Zasilacze pozwalające spać spokojnie

Kupując zasilacz awaryjny mają Państwo prawo oczekiwać, że zadziała on zawsze, gdy będzie to konieczne. W dobie coraz częstszych awarii sieci spowodowanych np. gwałtownymi zjawiskami pogodowymi, dobrze jest wiedzieć, że nawet dłuższa przerwa w dostawach prądu nie spowoduje wyłączenia lub nawet uszkodzenia urządzeń.

Taki spokój gwarantują Państwu zasilacze awaryjne ZA-TECH TECHTRON®, których jakość i innowacyjność zostały docenione przez ekspertów.

W 2022 roku nasze zasilacze otrzymały znak jakości Laur Eksperta oraz dodatkowe wyróżnienie Medal Nowoczesności.

         


Zasilacze awaryjne ZA-TECH TECHTRON® wyróżniają się funkcjonalnością, oferując szereg rozwiązań poprawiających komfort ich użytkowania, w tym m.in.:

 • możliwość postawienia lub montażu na ścianie,
 • wyświetlacz LED z informacjami dla użytkownika,
 • funkcja zimnego startu,
 • niski pobór mocy na własne potrzeby,
 • automatyczne uruchomienie zasilacza w razie rozładowania akumulatora i ponownego pojawienia się napięcia w sieci.


Polska marka, która spełnia standardy jakościowe

Ambicją TECHTRON® od początku działalności było zaoferowanie klientom produktów, które pod względem wykonania, niezawodności i innowacyjności mogą konkurować z propozycjami światowej konkurencji.
Jednocześnie udowodniliśmy, że wysoka jakość może być dostępna w naprawdę atrakcyjnej cenie.

Ostatnie lata poświęciliśmy na udoskonalanie naszych zasilaczy awaryjnych, które dziś są konstrukcjami godnymi polecenia nawet najbardziej wymagającym klientom.
Potwierdzeniem znakomitej jakości zasilaczy ZA-TECH-® są warunki gwarancyjne oraz dodatkowa opieka serwisowa.

Nasze zasilacze są objęte 24-miesięczną, bezpłatną opieką serwisową oraz 5-letnią gwarancją niezawodności pracy transformatora.

Dodatkowo zapewniamy aż 3 lata bezpłatnej opieki serwisowej wszystkim klientom, którzy zdecydują się na zakup zasilacza awaryjnego z serii ZA-TECH-300, 500, 700 lub 1000-Plus wraz z dowolnym akumulatorem (lub akumulatorami) o pojemności od 100Ah - jest to oferta promocyjna ograniczona czasowo - zapytaj o szczegóły.

Uniwersalne zastosowanie

Zasilacze awaryjne ZA-TECH TECHTRON® zapewnią nieprzerwaną pracę urządzeń domowych i profesjonalnych. To doskonały wybór do:

 • kotłów na paliwo stałe i gazowych (w tym wymagających stałej fazy)
 • kominków z płaszczem wodnym
 • pomp CO (również elektronicznych)
 • sprzętu RTV i AGD
 • urządzeń sieciowych i IT (routery, serwery)
 • monitoringu, telewizji przemysłowej, systemów alarmowych
 • oświetlenia, w tym przemysłowego.

Zasilacze ZA-TECH TECHTRON® sprawdzą się wszędzie tam, gdzie wymagane lub wskazane jest posiadanie awaryjnego źródła zasilania ze względów bezpieczeństwa, jak również dla komfortu użytkowników.

Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą zasilaczy ZA-TECH TECHTRON®, dostępnych w szerokim wyborze mocy od 300 do aż 2400W.

Pozostałe wpisy

Nie znalazłeś szukanego urządzenia?
Potrzebujesz fachowej porady w doborze?
Napisz do nas e-mail na:
sklep@techtron.pl